İstanbul ışıklı tabela fiyatları . ışıklı tabelalar kullanılan malzeme ve projeye göre farklılıklar göstermektedir . Dijital baskı florasan ışıklı tabelalar , dekube ışıklı tabelalar , led ışıklı tabelalar gibi farklı seçenekleri mevcuttur . Günümüzde led ışıklı tabelalar tercih edilmektedir . Özellikle kutu harf tabelalarda kullanılan led aydınlatmalar enerji tasarufu sağlamaktadır . Fırmamız tarafından yapılmış ışıklı tabela modellerini

http://www.tabela.es/isikli-tabela adresinden görmeniz mümkündür.

 

Işıklı tabelalar Neden Tercih Edilir?
Işıklı tabelalar da kullanılan floransan ile aydınlatma yapılan tabelalar da ışık gücünün çok fazla olması ve ışık gücünde herhangi bir dalgalanma olmadan uzun yıllar kullanılması ile ışıklı tabela tercih edilmektedir. Hem ekonomik elektrik kullanımı olması hem de maddi yönden avantajlı olarak ışıklı tabelalar günümüzde daha sık tercih edilmektedir. Işıklı tabelalar da en önemli olan gece görünümünün nasıl olduğudur. Çünkü kişinin istediği ebatta ve görsellikte hazırlanmış olan ışıklı tabelaların hem gündüz hem de gece görünümleri farklı olmaktadır. Işıklı tabelalar hazırlanırken kullanılan flora sanların ışık gücü için bulunduğu lokasyon görüntüsüne ve ışıklı tabelanın görselliğine oldukça önem gösterilmektedir.

Işıklı tabelaların tasarımında arka ve ön bölümlerin ışığı yansıtabilen pleksi, vinil veya folyo baskı tercih edilmektedir. Bu çalışmaların içerisinde alüminyum veya demirden yapılan bir iskelet, bu iskelet etrafında da 12cm’lik oluklu alüminyum profil konulmuştur. Ön yüzeyde ışık geçiren pleksi (pleksiglas, akrilik) veya polikarbon levhalar, arka yüzeyde ışığın eşit düzeyde yansıması için yerleştirilen alüminyum gofrajlı levha yer almaktadır. Çoğunlukla aydınlatma görevini ise neon, led ya da ( gebze tabelacı ) floresanlarla sağlanmaktadır.

This article has 3 comments

  1. admin

    Pleksi kutu harf ışıklı tabela yaptırmak istiyorum . Led ışıklarının bozulması halinde değişim yapıyormusunuz . Fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz.

    • admin

      Kendi imalatımız olan tüm ışıklı tabela modellerinde 1 yıl garanti vermekteyiz . Işıklı tabelada meydana gelebilecek teknik problemlerde sizlere yardımcı olmaktayız . Bir sene sonunda meydana gelebilecek teknik arızalarda yanlızca malzeme ücreti karşılığında hizmet vermekteyiz . Işıklı kutu harf tabela imalatında led kullanılmış ise yanlızca problemli olan kutu harf yada bütün tesisat değişebilir . Işıklı tabela fiyatları kullanılan malzeme ve projeye göre değişiklik göstermektedir . Örneğin vinil üzeri dijital baskı florasan ışıklı tabela fiyatı en ucuz ışıklı tabelalardandır . Size daha fazla yardımcı olabilmemiz için bize ışıklı tabelanızın projesini mail atmalısınız . İstanbul genelinde en uygun fiyat politikamız mevcuttur .

  2. Pingback: Kutu Harf İmalatı